Informacja z posiedzenia Zarządu Krajowego Związku

Zarząd Krajowy Związku zatwierdził Sprawozdanie finansowe za 2015 r. i przeznaczył Zysk za 2015 r. na zwiększenie funduszu statutowego.

Zarząd Krajowy Związku podjął również decyzję o zwołaniu w I kwartale 2017 r. Sesji Nadzwyczajnej III Kongresu Związku. Głównym celem Sesji Nadzwyczajnej będzie m.in. dokonanie niezbędnych zmian w Statucie Związku oraz przeprowadzenie wyborów uzupełniających do władz krajowych Związku. Zarząd Krajowy powołał Komisję Statutową i określił cele i zasady funkcjonowania. Przewodniczącym Komisji Statutowej wybrano kol. Marka LIBERĘ (woj. kujawsko – pomorskie). Zarząd Krajowy wskazał również podmioty, które są upoważnione do przedłożenia propozycji ewentualnych zmian w Statucie Związku – w terminie do 30.11.2016 r.

Podczas posiedzenia, Krajowa Komisja Rewizyjna Związku przedstawiła wyniki kontroli przeprowadzonej na zlecenie Zarządu Krajowego w Międzyzakładowej Komisji Rewizyjnej Związku w Kwidzynie.

W posiedzeniu Zarządu Krajowego Związku uczestniczyła Pani Dorota GARDIAS – Przewodnicząca Forum Związków Zawodowych. Podczas prawie trzygodzinnego spotkania omówiono zarówno sytuację wewnątrzną w FZZ, jak i stan dialogu społecznego na szczeblu krajowym i regionalnym. Przewodnicząca FZZ podziękowała naszej organizacji związkowej za bardzo aktywny udział naszych przedstawicieli w różnych gremiach FZZ, strukturach dialogu społecznego w kraju i województwach a także na poziomie central europejskich (EKZZ). Warto podkreślić, iż jedynym przedstawicielem polskich pracowników w Europejskim Centrum Rozwoju Kształcenia Zawodowego (CEDEFOP) jest kol. Dagmara IWANCIW (reprezentująca FZZ oraz WZZ „Solidarność – Oświata”). CEDEFOP jest agencją europejską, której zadaniem jest promowanie oraz rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego w Unii Europejskiej. Spełnia także rolę centrum informacyjnego Unii Europejskiej w zakresie kształcenia i szkolenia zawodowego.

kamagra tablets

Rodzina 500 plus

 

SOLIDARNOŚĆ OŚWIATA

DOŁĄCZ DO NAS

Pracownicy z kolejnych

szkół i placówek

deklarują chęć

wstąpienia do

Wolnego Związku Zawodowego

Solidarność - Oświata.

Tworzone są struktury Związku

w innych województwach

Czekamy również na Ciebie 

Razem możemy więcej !!! 

Kontakt

Kontakt

Biuro Wolnego Związku Zawodowego 
Solidarność - Oświata

ul. 3 Maja 8/3
85-016 Bydgoszcz

mapa

tel/fax (52) 321-46-22

(52) 585-11-37
(52) 585-12-52 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Rozmowa dnia

Rozmowa dnia w Radiu Pik z Przewodniczącym WZZ Solidarność Oświata

Sławomirem Wittkowiczem dotycząca planowanej  akcji strajkowej

Link do audycji

Godziny pracy biura Związku

 Poniedziałek  -  czwartek
9.00 - 17.00
Piatek
8.00 - 15.00
 

Antymobbing

Wolny Związek  

Solidarność - Oświata

 reprezentując i chroniąc interesy pracownicze, starając się wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom członków powołał  Zespół d/s Przeciwdziałania Dyskryminacji i Mobbingowi (dotyczy tylko Bydgoszczy)

CESI

 

 

FZZ

 

Informujemy, że biuro Wolnego Związku Zawodowego "Solidarność - Oświata" w dniach od 29.06.2020 r. do 28.08.2020 r. będzie czynne w godzinach od 10:00 do 15:00

Nowy biuletyn nr 121 z 26 czerwca 2020

Toggle Bar